Levných letenek aerolinek Ryanair můžete využít ke strávení květnového prodlouženého víkendu v hlavním městě Maďarska – Budapešti. V květnu v Budapešti ještě není tolik turistů, počasí je přitom přívětivé a počet dnů je pak dostatečný k tomu, abyste si v klidu prohlédli ty nejvýznamnější památky a ještě strávili odpočinkový den v lázních. Inspirovat se můžete cestopisy našich čtenářů „Budapešť ve čtyrech dnech“ nebo „Evropské skvosty – Budapešt“. Toto je tip na individuální dovolenou, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře najdete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, nicméně stojí jen pár korun a poskytuje vám jistotu. Online srovnání cestovního pojištění proto případně naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy.

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady. Všechny hotely v Budapešti na názorné datum naleznete zde. Výrazně levnější alternativou může být využití naší slevy na vaše první ubytování a zvolit Airbnb. Obecně je ale Budapešť známá svými přívětivými cenami, a to nejen v oblasti ubytování, ale nemusíte se bát ani cen dopravy a potravin – jsou na podobné úrovni jako o nás, někdy i o trochu nižší.

 

 

Letenky Praha–Budapešť–Praha zarezervujte přímo na stránkách Ryanair.com například na termín 9.–13. května (čtvrtek až pondělí). Alternativně můžete zakoupit letenky přes českého prodejce, cena je navýšena o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky Budapešť
Levné letenky Budapešť
Budapešt z Prahy na prodloužené víkendy za 518 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!