V září vás neláká moře, ale spíš městská turistika? Navštivte hlavní město Belgie! Zpáteční letenky z Prahy nyní zakoupíte za velmi slušných 558 Kč. Na cestu se vypravíte v pátek brzy ráno, vracet se budete v nedělní dopoledne. V Bruselu si můžete prohlédnout zajímavé historické budovy, navštívit muzea a také ochutnat výbornou čokoládu či belgické pivo. Konkrétní tipy naleznete v našem průvodci Bruselem ZDARMA. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy do Bruselu s cestovní kanceláří naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Belgie má svůj vlastní covidový semafor, na kterém je ČR jako celek označená zeleně, výjimku má ale hned několik oblastí, které jsou označené oranžově (podrobně viz stránky ministerstva zahraničí). Ani cestovatelé z oranžových zón ale nemají povinnost si nechat provést test a podrobit se karanténě! Pro všechny je však platná povinnost nejpozději 48 hodin před odletem odeslat tento formulář. Dál doporučujeme sledovat aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Nezapomeňte si vyřídit cestovní pojištění. Vyjde vás na pár korun za den, přitom vám dává jistotu bezplatného ošetření. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek přesto nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Belgie nepatří mezi nejlevnější země, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Pokud byste si chtěli půjčovat auto, rezervaci lze provést z pohodlí domova na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště pojmenované Brusel Charleroi. Do centra hlavního města Belgie se odtud dostanete autobusem. Lístek si zakupte co nejdříve online předem zde. Pozor, cena se s blížícím se termínem zvyšuje!

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

 

Letenky na trase PrahaBruselPraha v termínu 18. až 20. září (pátek až neděle) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší, ale vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Prahy.

 

letenky Brusel
Letenky z Prahy do Bruselu, září, Ryanair
Brusel z Prahy na víkend za 558 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *