Pořád ještě nemáte plány na všechny lednové víkendy? Navštivte hlavní město Belgie! Zpáteční letenky z Prahy nyní zakoupíte za velmi dobrých 518 Kč. Na cestu se vypravíte v pátek večer, vracet se budete v pondělí. V Bruselu si pak prohlédnete zajímavé historické budovy, navštívíte muzea a ochutnáte výbornou čokoládu či belgická piva. Konkrétní tipy naleznete v našem průvodci. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy do Bruselu s cestovní kanceláří naleznete zde

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro jistotu vždy doporučujeme vyřídit cestovní pojištění, a to i vzhledem k tomu, že na den stojí pár korun. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek přesto nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Belgie nepatří mezi nejlevnější země, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Pokud byste si chtěli půjčovat auto, rezervaci můžete provést na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Brusel Charleroi. Do centra hlavního města Belgie se odtud dostanete autobusem. Lístek si zakupte co nejdříve online předem zde. Pozor, cena se s blížícím se termínem zvyšuje!

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky PrahaBruselPraha v termínu 17. až 20. ledna (pátek až pondělí) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší, ale získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Belgie, Brusel akční letenky
Levné letenky do Bruselu
Brusel z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!