Vyrazte s námi do Belgie a to nejen za vyhlášenou belgickou čokoládou! Právě teď můžete u nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair zakoupit akční letenky za skvělo cenu. Odlet je z dobře dostupné Bratislavy a za zpáteční let v listopadových termínech zaplatíte 410 Kč. Navštívit zde můžete například sochu čůrajícího chlapečka, jehož garderoba byla před nedávnem obohacena i o kostým české výroby. K vidění je i spousta budov, ve kterých sídlí instituce Evropské unie, ale i cenné historické památky. Pokud dáváte přednost organizovaným pobytům, doporučujeme vám, prohlédnout si nabídky cestovních kanceláří, které naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před příjezdem do Belgie vyplnit příjezdový formulář PLF a to bez ohledu na to, zda byl očkovaný či nikoli.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před odletem si nezapomeňte propočítat veškeré náklady. Do rozpočtu je nutné zahrnout transfer z/na letiště v Bratislavě i Bruselu, pojištění, jídlo, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Akční letenky na trase Bratislava – Brusel – Bratislava, v listopadových termínech zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice o něco málo vyšší, ale vy získáte podporu v češtině a několika korunami podpoříte chod tohoto webu.

Brusel z Bratislavy na prodloužený víkend za 410 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!