Velmi levných letenek z Prahy do Belgie za 918Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). K dispozici je celá řada datumů, včetně víkendů. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy.

 

Alternativně můžete letět i v neděli ráno a vrátit se večer. V případě jednodenního výletu stačí započítat případné vstupy (není to ale nezbytné) a vzít si sebou svačinu :). Projít si město bez nutnosti dopravy je příjemné a nenáročné. Jen počítejte s tím, že času budete mít relativně málo (v autobuse strávíte 3-4 hodiny a minimálně hodinu předem to chce být na letišti).

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 22. – 23. července.

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně si myslím, že připlácet je zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Pokud toužíte po romantickém víkendu v Bruggách, zakupte si jízdenky na Flibco. Na tento datum ještě nejsou v prodeji, ale chce to hlídat a jakmile se do prodeje uvolní, rychle je nakoupit. Ceny začínají na 5 € a postupně stoupají.

Výhodou je pohodlnost, kdy vás přímo z letiště autobus odveze do Brugg a pak zase zpět. Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. Jeho výhodou je nejen nižší cena, ale i netradiční zážitek. Např. v podobě tohoto ubytování :). 

 

 

 

Bruggy z Prahy během prázdnin včetně víkendů za 1188Kč! (letenky + jízdenky)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!