Chystáte se vyjet do zahraničí a přemýšlíte, kde najít to správné ubytování pro Vás? Nevíte, kde je nabídka nejvýhodnější a jak to bude na místě vypadat? Navštivte webové stránky firmy Booking nebo Trivago. Právě zde se Vám dostane všech odpovědí a najdete to pravé ubytování pro Vás!

 

 

 

 

Booking – největší portál pro rezervaci ubytování na světě 

Na webu Booking.com najdete databázi hotelů, apartmánů, domků, penzionů, či dokonce iglú z celého světa. A že je z čeho vybírat, nabídek je na stránkách celkem přes milion a vybírat můžete ve 225 zemích. Užitečná Vám může být i Booking aplikace, kterou si lze stáhnout do chytrých telefonů.

Booking umožňuji rezervaci snadno a rychle, bez rezervačních poplatků. Pokud někde uvidíte nabídku levněji, Booking dorovná nejnižší cenu! Booking je natolik rozšířený, že poskytuje zákaznickou podporu 24/7. Tedy nonstop 24h denně, 7 dní v týdnu a to ve 40 světových jazycích.

Z mého pohledu poskytuje Booking také opravdu výborné informace o hotelech, které jsou velice podrobné. Ubytování můžete vyhledávat skrze různá kritéria jako od nejnižší ceny, podle hodnocení klientů, podle vzdálenosti do centra, apod.

Velkou výhodou při výběru ubytování pro Vás může být i to, že Booking komunikuje v češtině a jejich infolinka je Vám nápomocna i při různých situacích, které mohou nastat. Vše Vám pomohou vyřešit. Výrazně můžete ušetřit, pokud uvidíte tzv. Smart nabídku u hotelu. Ovšem dejte pozor, ubytování objednáváte závazně, tudíž pokud rezervaci chcete následně zrušit, peníze se Vám již nevrátí.

 

Proč zvolit Booking.com?

 

Rychlé srovnání různých nabídek

Po zadání lokality ihned vidíte, v jaké cenové relaci se kapacity nachází, vše na jednom místě. Nemusíte procházet X různých stránek jednotlivých hotelů.

Informace jsou jednotné

U každého hotelu, či jiné formy ubytování vidíte, jaké je vybavení pokojů, podmínky ubytování, podmínky ubytování s dětmi, které jsou velice důležité (někde ubytujete malé dítko zdarma, jinde nikoliv, apod.). Vidíte také informace o jednotlivých pokojích, ceny za ubytování se snídaní, čas check-inu a check-outu a tak dále, je toho spousta.

Registrace

Pokud se na stránkách registrujete, uvidíte všechny svoje rezervace na jednom místě. Pokud se navíc budete ubytovávat pravidelně skrze tento web, dostanete různé bonusy v podobě slev.

Určitá jistota

Booking je natolik rozsáhlá společnost, že ubytování skrze něj bývá jakousi jistotou. V případě jakéhokoliv problému v hotelu víte, že budou problém řešit k Vaší spokojenosti. Hotely si navíc dávají velký pozor, aby byli jejich hosté spokojeni, v opačném případě by totiž mohli přijít kvůli stížnostem z nabídky Bookingu.

Akční nabídky

Poměrně často na webu objevíte různé akční nabídky typu pozdní check-out, nebo internet zdarma, které hotely na svých webech nezveřejňují.

Storno ubytování

Velmi často můžete svůj pobyt přes Booking stornovat zdarma do dvou dnů před příjezdem. Tento bod považuji jako opravdovou výhodu, protože nikdy nevíte, co se může před cestou přihodit.

Ceny

Na závěr bod, který většinu z nás zajímá nejvíce – cena. Na Bookingu naleznete vždy jedny z nejvýhodnějších nabídek. A pokud naleznete lepší nabídku jinde, jak již bylo řečeno, Booking se zavazuje rozdíl ceny vyrovnat a to se vyplatí!

 

Abyste na případný rozdíl ceny přišli, doporučuji zvolit výborný srovnávač cen, společnost Trivago.

 

 

 

 

Trivago – největší světový vyhledávač hotelů

Trivago, stejně jako Booking, je vyhledávač hotelů a srovnávač cen. V čem se ale liší od Bookingu je to, že zatímco na Bookingu naleznete nejvýhodnější nabídky samotných hotelů, na Trivagu naleznete nabídky rezervačních stránek. To znamená nabídky právě třeba od firmy Booking a jeho konkurenci (např. Expedia). Kliknutím na nabídku, která se Vám líbí nejvíce se dostanete právě na rezervační web, který ubytování za tuto cenu nabízí (např. Booking.) a skrze konkrétní web nabídku rezervujete.

Služba Trivago je zdarma, jejich služby nejsou nijak zpoplatněny. Ročně navštíví Trivago přes 1,3mld. lidí, což svědčí o kvalitách této firmy. Porovnávání cen je podobné jako na Booking, tedy můžete vybírat dle různých kritérii to pravé ubytování pro Vás. Ať už je pro Vás rozhodující nízká cena, nebo skvělé hodnocení, či vzdálenost na pláž nebo do centra města. Vyberete si podle gusta. Web Trivago srovnává ceny zhruba 700tis. hotelů a více než 200 rezervačních stránek.

 

 

Booking vs. Trivago
Štítky:            

2 komentáře u „Booking vs. Trivago

  • 14.8.2017 (17:41)
    Trvalý odkaz

    Vážení přátelé,
    máme s manželkou s firmou Trivago velmi špatnou zkušenost. Pokoušeli jsme se na jaře 2017 přes ně zamluvit standartní dvoulůžkový pokoj na dvě noci v hotelu v Písku v jižních Čechách. Podle nich měl hotel volný pouze jednu drahou dvoupokojovou suitu na jednu noc. V rámci procházení jejich dotazníku jsme museli zadat číslo naší kreditní karty. Tuto suitu jsme odmítli, avšak dostal jsem odpověď, že nedostavíme-li se v předmětný den, zaplatíme pokutu 99 EUR. Nebylo možno se doklikat opravy či zrušení. Pro jitotu jsme se v daný den do hotelu dostavili. Hotel měl mnoho volných normálních pokojů. Při rozhovoru s recepčním jsme byli důrazně žádáni, abychom Trivago nikdy nepoužívali. Mají s nimi také špatnou zkušenost včetně soudních sporů. Je běžné, že v případě, že přes jeden hotel je doporučen jiný další, Trivago vymáhá provizi od obou hotelů. Pan recepční byl poté nápomocný zrušit naše nechtěné zamluvení drahé dvoupokojové suity. Lituji naší zkušenosti a již nikdy se o službu Trivago nepokusíme. Také TV Prima by je neměla inzerovat. Ing JKD

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!