Přemýšlíte, kam v lednu vyrazit na prodloužený víkend? Pokud jste příznivci skvělé gastronomie a historických památek, můžete vyrazit do italské Boloni! V nabídce nízkonákladové letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky do tohoto italského města za cenu 258 Kč. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte v termínu na prodloužený víkend 13.1. -16.1. 2022. Informace o Itálii se dozvíte přečtením našeho podrobného online průvodce. Pokud si na individuální cestování netroufnete, můžete využít nabídky cestovních kanceláří a do Itálie vyrazit skrze organizovaný zájezd. 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >> K ceně letenek nezapomeňte připočítat i další náklady na cestu, jako například letištní transfery, ubytování, stravování a vstupy do památek.

Ubytování v Boloni můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které seženete na stránkách Airbnb.

Letenky Praha–Boloňa–Praha v termínu 13.–16. ledna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce. 

Boloňa z Prahy na prodloužený víkend za 258 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!