Rádi byste se podívali do Boloni? Boloň je proslavená svými věžemi a historickými památkami. Kvůli převaze cihlových budov se někdy nazývá „Červená Bologna“. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní u společnosti Ryanair zakoupíte za úžasných 399 Kč. K dispozici je například termín na prodloužený víkend 6.11. – 9.11. 2021, ale k výběru je velké množství dalších listopadových termínů včetně víkendů i prodloužených víkendů za stejnou cenu. Podrobného průvodce po Itálii naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

 
Letenky na trase Praha–Boloň–Praha na příkladový termín 6. až 9. listopadu 2021 zakoupíte na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena je lehce vyšší kvůli jejich provizi, ale vy díky tomu nakoupíte v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.
 
Boloň z Prahy na (prodloužené) víkendy za 399 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!