Máte rádi italskou architekturu, jídlo, víno, kávu, celkovou atmosféru nádherných měst nebo jsou vám naopak tyto krásy ještě utajeny a chtěli byste je poznat? Pak máte právě teď skvělou šanci, nabízí se příležitost strávit víkend v nádherné italské Boloni. Díky akci letecké společnosti Laudamotion vás zpáteční letenky vyjdou jen na 520 korun. Toto je tip na individuální turistiku, chcete-li se vydat do Itálie raději s cestovní kanceláří, všechny zájezdy najdete tady

 

 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, prostudujte si náš podrobný návod.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Vídně. Dopravte se tam buď po svojí ose nebo s některým z obvyklých dopravců jako jsou Eurolines, RegioJet či Flixbus (poslední dvě jmenované zajíždějí přímo na letiště). Bezplatného průvodce Vídní získáte tady

 

Nezapomeňte si spočítat alespoň orientačně všechny výdaje. Výraznou položkou bude jistě ubytování, doprava z/na letiště, jídlo a vstupy do památek. Po Boloni se můžete pohybovat převážně pěšky. 

 

Ubytování hledejte klasicky přes Booking nebo v případě zájmu můžete také využít naši slevu na první ubytování u AirBnb. 

 

 

Letenky VídeňBoloňVídeň na termín 24.26. května rezervujte přímo na stránkách společnosti Laudamotion, případně zakupte letenky u českého prodejce, kde za o něco málo vyšší cenu získáte podporu v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu.

 

Berte v potaz také časy letů, ze kterých vyplývá, že na prohlídku Boloni máte pouze sobotu. Za tuto cenu však najdete spoustu termínů a můžete si vše přizpůsobit tak, aby vám to vyhovovalo. Nabízí se třeba možnost prodloužit si pobyt do pondělí nebo naopak odletět tam už ve středu. 

 

Náhled rezervačního systému Lauda  letenky VídeňBoloň
Boloň na víkend z Vídně za 520 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!