Zaleťte si na výbornou italskou kávu, zmrzlinu nebo těstoviny, které si vychutnáte s výhledem na historickou architekturu. Díky výhodné akci společnosti Ryanair se do Boloně podíváte už za 260 Kč. K dispozici je několik termínů, nejvýhodněji však vycházejí týdenní pobyty. Na samotnou Bolognu se to může zdát jako dlouhá doba, v okolí však můžete navštívit Benátky, San Marino, Florencii, městečko Pisa, Veronu a další. Pokud si několik euro připlatíte, můžete zakoupit i letenky na kratší termín. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří najdete zde

 

 

Pokud jste bez cestovní kanceláře ještě necestovali, můžete načerpat inspiraci v tomto podrobném návodu >>

 

Do/z Bratislavy se dostanete poměrně jednoduše například s Regiojetem. Průvodce Bratislavou pak naleznete zde >>.

 

K ceně letenek nezapomeňte při plánování připočíst náklady za ubytování, stravu, dopravu na místě (auto si můžete půjčit například přes Rentalcars) nebo pojištění. Online srovnání cestovního pojištění naleznete zde >>.

 

Hotel na daný termín si v Boloni můžete zarezervovat přes Booking zde. U místních najdete výhodné ubytování přes server Airbnb. Při použití našeho odkazu navíc získáte slevu na první ubytování. 

 

 

Letenky Bratislava–Bologna (Itálie)–Bratislava na termín 22.29. května, můžete zakoupit přímo na webu Ryanair.com. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Boloňa
Boloň z Bratislavy za 260 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!