Pokud byste rádi v květnu rádi podnikli zajímavý výlet, využijte levných letenek a vydejte se do italské Bologni. Tam nevynechejte například muzeum s jednou z nejvzácnějších archeologických sbírek v Itálii nebo monumentální baziliku. Případně můžete navštívit i Florencii, do níž to odtud není daleko. Koho by zajímalo naše putování po Itálii, které můžete využít i jako inspiraci, tak krátký cestopis naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Doporučujeme vám si sjednat cestovní pojištění, přehledné srovnání pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z Bratislavy , kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před nákupem si přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště v Itálii. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy na první ubytování na Airbnb a ubytovat se přes danou stránku.

 

 

Letenky Bratislava–Bologna–Bratislava na datum 22. až 26. května (středa až neděle) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozrnost věnujte pozdnímu příletu do Bologni, Aerobus do centra města však jezdí až do 0:15.

 

Levné letenky Bologna
Levné letenky Bologna
Boloň z Bratislavy na prodloužený víkend za 520 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!