Pokud byste rádi v květnu rádi podnikli zajímavý výlet, využijte levných letenek a vydejte se do italské Bologni. Tam nevynechejte například muzeum s jednou z nejvzácnějších archeologických sbírek v Itálii nebo monumentální baziliku. Případně můžete navštívit i Florencii, do níž to odtud není daleko. Koho by zajímalo naše putování po Itálii, které můžete využít i jako inspiraci, tak krátký cestopis naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Doporučujeme vám si sjednat cestovní pojištění, přehledné srovnání pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z Bratislavy , kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před nákupem si přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště v Itálii. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy na první ubytování na Airbnb a ubytovat se přes danou stránku.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Bratislava–Bologna–Bratislava na datum 22. až 26. května (středa až neděle) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozrnost věnujte pozdnímu příletu do Bologni, Aerobus do centra města však jezdí až do 0:15.

 

Levné letenky Bologna
Levné letenky Bologna
Boloň z Bratislavy na prodloužený víkend za 520 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!