Vydejte se na zajímavý výlet do italské Bologni. Letenky s odletem z Bratislavy nyní pořídíte za velmi dobrých 420 Kč. Na místě vás čeká řada památek, nevynechejte například muzeum s jednou z nejvzácnějších archeologických sbírek nebo monumentální baziliku. Případně se nabízí i možnost navštěvy nedaleké Florencie. Krátký cestopis o putování Itálií naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, pokud však chcete mít jistotu opravdu bezplatného ošetření, vyplatí se. Online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se komfortně dopravíte se společnostmi Eurolines, Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek si jako už klasicky nezapomeňte spočítat všechny náklady, myslete na výše zmíněné pojištění, transfer do/z Bratislavy, ubytování, stravování i dopravu v Itálii.

 

Hotel můžete rezervovat klasicky přes Booking. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití naší slevy na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

 

Letenky Praha–Bologna–Praha na datum 20. až 23. října (neděle až středa) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Bologna
Letenky Bologna
Bologna z Bratislavy za 420 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!