S naším tipem dnes nejen ušetříte, ale zároveň uděláte radost ještě někomu dalšímu! Letecký dopravce Ryanair spustil prodej zvýhodněných letenek k příležitosti Black Friday a do zítřejší půlnoci tak na každém zakoupeném letu obdržíte jednu letenku zcela zdarma. Z Prahy můžete doslova za pár stovek vyrazit do Milána, Pisy, Budapešti, Neapole, Paříže a dalších. Akce se vztahuje na všechny lety s označením „Value ceny“ a odletem do 18.02.2022 včetně. Výjimkou jsou pouze cesty během Vánoc.

INFO KE KORONAVIRU: Nezapomínejte, že do většiny destinací stále platí určitá omezení v souvislosti s pandemií Covid-19. Informujte se, jaká pravidla musíte dodržet pro cestování do vámi vybrané země. Více informací naleznete v našem cestovatelském semaforu.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před odletem si nezapomeňte propočítat veškeré náklady. Do rozpočtu je nutné zahrnout transfer z/na letiště, pojištění, jídlo, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. Před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky 1+1 v akci Black Friday zakoupíte na stránkách Ryanair.

Black Friday u Ryanairu: Ke každé letence dostanete druhou zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!