Ryanair přišel s nabídkou levných letenek, které potěší především obyvatele Brna a blízkého okolí. V dubnu se na prodloužený víkend můžete vydat do německého Berlína – a to za skvělých 430 Kč. Při návštěvě rozhodně nevynechejte slavnou Braniborskou bránu či budovu Říšského sněmu s úchvatnou architekturou. Inspiraci vám může poskytnout tento cestopis od naší čtenářky. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Berlína přes cestovní kanceláře případně  naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění při krátkých cestách po Evropě není nezbytně nutné a stačí vám kartička pojištěnce, online srovnání cestovního pojištění však případně naleznete zde >>

 

I když se jedná pouze o výlet na pár dní, doporučuji vám spočítat si veškeré náklady – tedy dopravu na místě, ubytování i stravu.

 

K vyhledání ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování a následně se přes daný portál ubytovat. Osobně bych vám doporučil ubytování hledat ve čtvrti Friedrichshain – je tam široká nabídka levného ubytování, není to daleko do centra a k vidění jsou tam i zbytky berlínské zdi pomalované graffiti.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Brno-Berlín-Brno na termín 6. až 9. dubna (sobota až úterý) rezervujete na stránkách Ryanair. Tyto letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je o pár desítek korun vyšší, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Levné letenky do Berlína
Levné letenky do Berlína
Berlín z Brna na prodloužený víkend za 430Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!