Prohlédněte si Braniborskou bránu, vystoupejte až ke kupoli Bundestagu nebo si prohlédněte pozůstatky Berlínské zdi. Do německého hlavního města se teď z Brna dostanete za skvělých 420 Kč. V nabídce jsou přitom termíny i na prodloužené víkendy o letních prázdninách. Tento tip je na individuální turistiku.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, můžete informace načerpat v tomto podrobném návodu >>

 

Na cestu si také nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání naleznete zde >>

 

Do Brna se snadno dostanete odkudkoli z republiky vlakem, nebo autobusy společnosti Regiojet, Flixbus či Arriva.

 

 Na letiště v Berlíně se dostanete s klasickou městskou jízdenkou do zón A,B, C. K celkové ceně si před nákupem nezapomeňte připočítat i ubytování. Hotely, hostely a apartmány si můžete zarezervovat přes Booking. Využít můžete také naší slevy na první ubytování na Airbnb a ubytovat se přes danou stránku.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky na trase Brno-Berlín-Brno na termín 23. až 27. července (úterý až sobota) zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky do Berlína
Berlín z Brna v prodlouženém víkendu o letních prázdninách za 412 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!