Přemýšlíte o výletu do krásných Benátek? Nečekejte a splňte si svůj sen! Zpáteční letenky z Prahy do Benátek od společnosti Ryanair pořídíte ještě dnes za 859 Kč, na místě strávíte 3 dny od pondělí do středy. Zjistěte, co je na tomto podmanivém městě tak okouzlujícího! Našeho online průvodce po Benátkách s celou řadou rad si přečtete zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Benátek přes cestovní kanceláře naleznete zde >>

INFORMACE KE KORONAVIRU: Od 16.5.2021 je pro cestující z ČR podmínkou vstupu do Itálie pouze negativní test molekulární nebo antigenní ne starší 48 hod., kterým je nutné se prokázat při příjezdu do země.

Cestující mají povinnost vyplnit digitální elektronický formulář PLF. Po příjezdu do Itálie se musíte nahlásit telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu na místní zdravotnické zařízení ASL, že jste přijeli, dokumenty k testu či PLF se jim nezasílají.

Myslete ale na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit. Všechny informace ohledně opatření a cestování do Itálie naleznete na stránkách Českého Velvyslanectví v Římě.

Z pražského Letiště Václava Havla přiletíte na letiště Benátky Treviso, které je od centra Benátek vzdálené přibližně 20 km. Jsou dva způsoby jak se můžeme dostat z letiště Treviso do Benátek, a to autobusem nebo vlakem.

Ubytování vyhledávejte přes Booking. Vše záleží na tom, jaký máte rozpočet na ubytování. Ceny v centru Benátek jsou samozřejmě velmi vysoké, mnohem levnější ubytování najdete v Benátkách Mestre. S dopravou do města by neměl být problém a vždy máte záruku většího klidu než v přeplněných a rušných Benátkách.

 

Letenky na trase Praha–Benátky–Praha v termínu 19. až 21. července (pondělí až středa) zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Benátky z Prahy o letních prázdninách za 859 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!