Zpáteční letenky z Prahy do Benátek se právě uvolnily v nabídce leteckého dopravce Ryanair. Například v termínu 21.7.2021 – 28.7.2021 pořídíte let tam i zpět za 258 Kč. Pokud vám přijde týden v Benátkách příliš, využijte této možnosti k poznávání celé oblasti. Navrhujeme například trasu Praha – Benátky – Florencie – Pisa – Řím – Praha, kdy za relativně krátký čas uvidíte ty největší skvosty Itálie.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít navštívit i širší okolí Benátek, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha –  Treviso – Praha v termínu 21. 7. – 28.7.  2021 můžete zarezervovat zde >> 

Benátky z Prahy o letních prázdninách za 258 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!