Dnes máme tip pro všechny romantické duše! Překvapte svou drahou polovičku a naplánujte si výlet do města gondol, karnevalů a dechberoucích historických památek. Vodními kanály protkané italské Benátky jsou se svými úzkými uličkami plnými drobných obchůdků a restaurací označovány za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Za cenu 798 Kč zbývá na trase Praha – Benátky Treviso posledních pár letenek. S nákupem tak příliš neotálejte.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu.

TIP PRO VÁS: Před odletem si nezapomeňte propočítat veškeré náklady. Do rozpočtu je nutné zahrnout transfer z/na letiště v Praze i Benátkách, pojištění, stravu, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. V Benátkách se jistě vyplatí celodenní tiket na „boat taxi“, které vás rychle přepraví mezi jednotlivými ostrůvky. Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Nenechte nic náhodě a před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky z Prahy do Benátek o letních prázdninách zakoupíte zde.

Benátky z Prahy o letních prázdninách od 798 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!