O cestování na vlastní pěst bude i náš další příspěvek. V něm se podíváme na akční letenky do Benátek, které se objevily v kalendáři nízkonákladovky Ryanair. Vyrazit sem můžete například v termínu 3.12. – 4.12.2022, kdy za zpáteční let z Prahy zaplatíte jen 858 Kč. Pokud by vám byl víkend v Benátkách málo, nebo byste se rádi podívali i dále, jen o něco málo dražší letenky seženete i v dalších dnech. Inspiraci na výlety a zajímavá místa můžete načerpat v našem online průvodci Itálií. Pokud preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.6. 2022 Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP PRO VÁS: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Po Benátkách si pohodlně vystačíte s MHD, pokud ale máte v plánu vyrazit i mimo Benátky, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Akční letenky na trase Praha – Benátky (Treviso) – Praha, např. v termínu 3.12. – 4.12. 2022, zakoupíte u leteckého dopravce Ryanair >>

Benátky z Prahy na víkend za 858 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *