Lákají vás romantické Benátky? Chcete vyzkoušet vyhlášenou italskou zmrzlinu, na vlastní oči spatřit most Rialto či se jen procházet po Náměstí svatého Marka? Díky našemu dalšímu dnešnímu tipu můžete tohle všechno zažít a vydat se do Benátek přímým letem z Prahy! V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky za cenu 398 Kč (tam i zpět). Do Benátek za tuto cenu můžete zamířit například v termínu 17.11. – 19.11. 2021, ale k dispozici jsou i další termíny. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději cestujete organizovaně, zájezdy do Benátek najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář .  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu vyrazit i mimo Benátky, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Treviso – Praha v termínu 17.11. – 19.11. 2021 můžete zarezervovat zde >> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

Benátky z Prahy i přes státní svátek za 398 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!