Rádi byste na vlastní kůži zažili atmosféru benátského karnevalu či byste rádi vzali svoji drahou polovičku do tohoto kouzelného města na oslavu svátku zamilovaných? Nyní máte skvělou příležitost s akčními letenkami společnosti Ryanair, kde zpáteční letenku z Prahy do Benátek zakoupíte a skvělých 588 Kč! Více informací o Benátkách si můžete přečíst v našem podrobném průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Benátek s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek určitě nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na cestu, a to například transfer z/na letiště, stravování, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Mějte na paměti, že termín Valentýna a zejména pak benátského karnevalu je opravdu oblíbený, proto očekávejte vyšší ceny a ubytování si zarezervujte co nejdříve. 

 

 

Letenky Praha – Benátky – Praha v termínu 12. – 16. února můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Benátek
Benátky z Prahy i během karnevalu za 588 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!