Dnešní akce letecké společnosti Easyjet nemusíte využít pouze pro levné víkendové letenky do Amsterdamu. Další skvělou destinací kam se můžete na víkend zaletět podívat, jsou Benátky. Termíny za podobnou cenu jsou i během karnevalu v Benátkách (příští rok se koná 16. února – 5. březen), který bych určitě doporučil k návštěvě. Využít můžete také našeho průvodce “Jak levně do Benátek“. Zájezdy do Benátek přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Před cestou si nezapomeňte orientačně spočítat všechny náklady. Ubytování v Benátkách nepatří k nejlevnějším a prodraží se i případná návštěva restaurací. Náklady za jídlo ale můžete snížit nakupovaním „do ruky“, nebo v obchodech. Pokud půjdete do restaurace, dávejte si pozor na všechny možné příplatky připsané někde bokem. Často vám přičtou i stůl, poslech hudby, nebo cokoliv dalšího.

 

Ubytování řešte buď přes Booking.

 

Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com například na datum 11. – 13. ledna. Ve 2 lidech je cena 1035Kč, pokud vás pojede více, cena ještě o něco klesne (součástí je adm. poplatek, který se hradí jen jednou).

 

Levné letenky z Prahy do Benátek
Levné letenky z Prahy do Benátek
Benátky z Prahy na víkend za 1035Kč (letenky tam i zpět, termíny i během karnevalu)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!