Levných letenek z Prahy do Belgie za 878Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). Nicméně si výlet můžete naplánovat dle svých preferencí, se ženou jsme např. během 5 dní procestovali Antverpy, Amsterdam, Rotterdam, Bruggy, Ghent a pak se vrátli zpět do Bruselu. Termínů je k dispozici více, já pro názornost zvolil víkend pátek – neděle. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy. Hotely můžete rezervovat přes Booking.com. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com. Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Ghent se mi líbil minimálně stejně, jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 25. – 27. květen na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague

 

Levné letenky do Belgie
Levné letenky do Belgie
Belgie na víkend z Prahy za 878Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

2 komentáře u „Belgie na víkend z Prahy za 878Kč! (letenky tam i zpět)

  • 12.5.2018 (18:37)
   Trvalý odkaz

   Nepůjčovali, využívali jsme vlak a Megabus, který tam tehdy ještě jezdil za pár Euro a vlak. Při téhhle městské turistice mi to přijde zbytečné, člověk by musel furt řešit parkování a abstinovat :D.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!