Levných letenek z Prahy do Belgie za 1058Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). Nicméně si výlet můžete naplánovat dle svých preferencí, odlet je možný v pátek i sobotu. Případně si můžete udělat jednodenní výlet, kdy ráno odletíte z Prahy, zamíříte do Brugg a večer se vrátíte. Na prohlídku budete mít jen pár hodin, ale centrum je malé a bude to stačit bohatě. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, čistě víkendové termíny dlouho nevydrží.

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy. Hotel (pokud epojedene na jednodenní výlet) si můžete zarezervovat přes Booking. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com. Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Ghent se mi líbil minimálně stejně, jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

 

Letenky Prague – Brussels Charleroi – Prague zarezervujte přímo na stránkách Ryanair.com na datum 8./9./10. – 10. června. Dle toho zda chcete jet pátek –  neděle, víkend sobota – neděle, nebo čistě neděli.

 

Levné letenky do Belgie
Levné letenky do Belgie
Belgie na víkend nebo jen neděli z Prahy za 1058Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!