Levných letenek z Prahy do Bruselu můžete využít k výletu do Belgie. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). Nicméně si výlet můžete naplánovat dle svých preferencí, se ženou jsme např. během 5 dní procestovali Antverpy, Amsterdam, Rotterdam, Bruggy, Ghent a pak se vrátli zpět do Bruselu. Termínů je k dispozici více, není tak problém si naplánovat výlet na dva dny, nebo třeba na týden. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pokud se rozhodnete pro variantu pohodového víkendu v Bruggách, počítejte s tím, že letenky představují jen část nákladů. Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo a případné vstupy. Hotely můžete rezervovat přes Booking.com. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Cena jízdenek z letiště do Brugg není pevná, ale mění se s obsazeností. Cena za první sedačky začíná na 5€/jedna cesta a postupně stoupá. Berte to do úvahy při výběru termínu a obojí zakupte najednou na flibco.com. Alternativně můžete tyto letenky využít samozřejmě i k jinému itineráři, třeba nedaleký Ghent se mi líbil minimálně stejně, jako Bruggy a na přespání byl o dost levnější.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 20. – 21. červen na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague

 

Levné letenky do Belgie
Levné letenky do Belgie

 

 

Belgie z Prahy za 678Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!