Pokud už nyní hledáte zajímavou inspiraci k letnímu cestování, mohly by vás zaujmout letenky z Prahy do Bruselu za 1158Kč. Ty můžete využít k poznání krásných Brugg, nebo k jiné cestě po Belgii. Se ženou jsme si během 5 dní udělali výlet do Antverp, odsud do Amsterdamu, Rotterdamu, Brugg, Gentu a zpět do Bruselu. Trasa byla dána především akcí na levné 4* hotely, ale i tak bych ji doporučil :). Velkou výhodou těchto letenek je skutečnost, že jsou dostupné i víkendové termíny, kdy v sobotu ráno odletíte a v neděli večer se vrátíte. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Zvýšenou pozornost věnujte spočítání všech nákladů, zejména za dopravu a ubytování. Belgie patří k dražším destinacím. Pokud zarezervujete pobyt na Bookingu přes tento odkaz, získáte 10% slevu. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Brugg, tak autobus jezdí přímo z letiště (je malé, najdete to snadno). Zakupte ale jízdenky co nejdříve po uvolnění do prodeje, ceny začínají na 5€ a postupně stoupají. K dostání jsou na adrese Flibco.com

 

 

Letenky zakupte přímo na stránkách Ryanair.com například na datum 21. – 22. července. Ale termínů je celá řada.

 

Levné letenky do Belgie
Levné letenky do Belgie

 

Belgie z Prahy o letních prázdninách včetně víkendů za 1158Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!