Navštivte hlaví město italského regionu Apulie, které vám nabídne pravý městský život plný zábavy. Zpáteční letenku s odletem z Prahy nyní u společnosti Ryanair zakoupíte za 1 288 Kč. Na cestu se vydáte v pátek ráno, vracet se budete v podělí. To je ideální počet dnů na poznání tohoto temperamentního města. Podrobného online průvodce po Itálii naleznete zde. Další informace přímo o Bari si pak můžete přečíst v tomto bezplatném průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie 3. června pro turisty z EU otevřela své hranice, nečeká vás ani 14denní karanténa. Při návrat do ČR pak od 15. června není nutné předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Nevíte, jak na individuální turistiku? Rady najdete v tomto podrobném návodu >>

 

I když se jedná o cestu po EU, nepodceňte cestovní pojištění. Online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. K ceně letenek i přesto nezapomeňte připočítat náklady na letištní transfery, ubytování a stravování. Pokud se budete chtít podívat i za hranice města, ideální volbou bude pronájem auta.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je vhodné raději rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Bari (Itálie)–Praha v termínu 17. až 20. července (pátek až pondělí) můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Bari Itálie Ryanair
Levné letenky z Prahy do Bari červenec
Bari z Prahy o letních prázdninách na prodloužený víkend za 1288 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!