Vydejte se objevovat krásy italské Apulie během prodloužených víkendů! Akční letenky do Bari, hlavního města tohoto regionu,  pořídíte za skvělou cenu 399 Kč u letecké společnosti Ryanair. Letenky jsou dostupné s odletem z Prahy například v termínu 22.1. -25.1.2022. Před cestou nahlédněte do našeho podrobného průvodce Bari, ve kterém najdete spoustu zajímavých tipů a informací. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale Itálii plánujete navštívit. Zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU:  Itálie zpřísnila podmínky pro přijíždějící turisty v termínu 16.12.2021 – 31.1. 2022. Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete být nezávislí na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Bari–Praha například v termínu 22.1. – 25.1.2021 zakoupíte na stránkách Ryanair.

Bari z Prahy i na prodloužené víkendy za 399 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!