Předvánoční atmosféru se můžete vydat nasát do španělské Barcelony! Aerolinka Ryanair do prodeje uvolnila několik letenek za parádní cenu, za zpáteční letenky s odletem z Vídně tak nyní dáte zhruba 340 Kč. Na koupání to samozřejmě nebude, Barcelona má ale rozhodně co nabídnout i v zimě. Detailního průvodce městem naleznete zde. Pokud byste chtěli vyrazit i někam mimo Barcelonu, hodit se vám může i náš online průvodce Španělskem. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po EU je vždy lepší sjednat si cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za případná lékařská ošetření opravdu nezaplatíte vy, ale pojišťovna. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat přibližný odhad všech nákladů, které budete mít. Myslete především na výše zmíněné pojištění, ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Ještě o něco levněji vás může vyjít využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Vídeň–Barcelona–Vídeň na termín 4. až 11. prosince rezervujte na stránkách Laudamotion (Ryanair). Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i tento web.

 

Barcelona z Vídně akční letenky
Levné letenky z Vídně do Barcelony
Barcelona z Vídně za 340 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *