Za velmi nízkou cenu se můžete podívat také do Barcelony, zpáteční letenky z Vídně zakoupíte již od 530 Kč. Nejlevnějších termínů je minimum, i lehce vyšší cena se ale stále vyplatí. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko je aktuálně zařazené mezi „oranžové země“. Zatím má zavřené hranice pro turisty, otevřít by se ale měly začátkem července. Do ČR se pak od 15. června budete vracet bez nutnosti předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po EU je lepší sjednat si cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně. Před nákupem letenek odhadněte náklady na celou dovolenou, započítejte především ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě výhodněji pak vychází využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci zvažte rezervaci ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Vídeň–Barcelona–Vídeň například na termín 7. až 12. srpna zakoupíte na stránkách WizzAir. Letenky můžete zakoupit také u českého ověřeného prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale nákup tak proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

letenky barcelona wizzair
Letenky z Vídně do Barcelony
Barcelona z Vídně i o letních prázdninách od 530 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!