Podnikněte výlet do Barcelony! Zpáteční letenky u aerolinky Vueling aktuálně pořídíte za 1 160 Kč na mnoho termínů včetně těch víkendových. Výhodou je nejen odlet z výborně dostupné Prahy, ale také možnost si na palubu přibalit 2 zavazadla. Aerolinka Ryanair, která na této trase běžně nabízí ty nejvýhodnější letenky, vám totiž bezplatně povolí jen jeden malý batůžek. Obávat se v tomto případě nemusíte ani rozesazení (další oblíbená praktika Ryanairu), ale celá vaše parta bude sedět pohromadě bez nutnosti platit za sedadla. S naplánováním celého pobytu v Barceloně vám pak pomůže online průvodce Španělskem. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko má otevřené hranice pro turisty, při vstupu není vyžadován test.Vaší povinností je ale vyplnit a odeslat tento formulář. Bližší informace naleznete v našem článku věnovanému problematice formulářů. Dál doporučujeme sledovat případné změny v nařízeních.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

I při cestách po EU je vždy lepší mít sjednané cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás všechny případné výdaje za lékaře uhradí pojišťovna. Přehledné srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto raději odhadněte náklady na celý výlet. Krom letenek započítejte také ubytování, stravování a cestu z/na letiště v Barceloně.

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě o něco výhodněji vychází registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes oblíbený web AirBnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální volba ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Barcelona–Praha například na termín 11. až 13. září (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách Vueling. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a podpoříte chod tohoto webu.

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu do Barcelony při cestě tam a upozorněte na něj vaše ubytování.

 

letenky vueling barcelona
Letenky z Prahy do Barcelony na zářijový víkend, Vueling
Barcelona z Prahy včetně víkendů za 1160 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!