Ještě nevíte, co budete dělat o příštím víkendu? Podnikněte výlet do Barcelony! Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair aktuálně pořídíte za 718 Kč na víkendový termín od pátku do neděle. Odlétat budete z výborně dostupné Prahy. S naplánováním celého pobytu v Barceloně vám pak pomůže online průvodce Španělskem. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony od cestovních kanceláří případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko má otevřené hranice pro turisty, vaší povinností je vyplnit a odeslat tento formulář. Bližší informace naleznete v našem článku O formulářích. Pozor však na to, že při cestě zpět budete muset na testy anebo nastoupit do domácí karantény. Vzhledem k nízké ceně letenek se výlet stále vyplatí i se zaplacením testu.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

I při cestách po EU je vždy lepší mít sjednané cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné výdaje za lékaře uhradí pojišťovna. Přehledné srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto raději odhadněte náklady na celý výlet. Krom letenek započítejte také ubytování, stravování a cestu z/na letiště v Barceloně (a případně také náklady na test, pokud po návratu nechcete do karantény).

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě o něco výhodněji vychází registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Barcelona–Praha například na termín 11. až 13. září (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a podpoříte chod tohoto webu.

 

letenky barcelona
Letenky z Prahy do Barcelony, Ryanair
Barcelona z Prahy na víkend za 718 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!