Máte už hlavní letní dovolenou za sebou, ale přesto byste ještě na pár dní někam vyrazili? Co takhle vydat se po stopách architekta Gaudího a strávit víkend ve Španělsku? Zpáteční letenky na skok do Barcelony můžete zakoupit u prodejce EasyJet za cenu 1128 Kč. K dispozici jsou říjnové termíny s odletem v pátek večer a návratem v neděli ráno. Pokud je to pro vaše plány málo, rezervujte si zpáteční let až na pondělí a užijte si prodloužený víkend. Barcelona nabízí nekonečné možnosti pro zábavu i odpočinek. Písečné pláže, restaurace a bary plné specialit, monumentální stavby a všudypřítomné kulturní vyžití. Pro lepší naplánování vašeho pobytu se inspirujte v našem online průvodci po této destinaci.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika není na španělském seznamu rizikových zemí, nicméně od 26.7.2021 byla na tento seznam zařazena Praha. Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář. Osoby žijící v Praze (ne přijíždějící z Prahy) musí dále předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování(14 dní po poslední dávce) / potvrzení o prodělání nemoci (v uplynulých 180 dnech)/ potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, které k cestování patří – letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky  Booking, nabídka je opravdu bohatá. Pokud máte raději ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Barcelona – Praha, například v termínu 1.9. – 3.9. 2021, můžete zarezervovat zde >>

Barcelona z Prahy i na víkendy za 1128 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!