Láká vás návštěva španělské Barcelony, ale nemůžete čerpat další dny dovolené? V nabídce letecké společnosti Vueling se objevily letenky z Prahy, a to i na víkendové termíny. Letenky pořídíte z akční cenu 1 100 Kč například ve víkendovém termínu 17.9. – 19.9. 2021.  Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Španělskem. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy do Barcelony najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je do Španělska možné cestovat bez omezení. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář.  Situace a pravidla pro cestování se mění každým dnem, a proto doporučujeme sledovat stránky ministerstva a nakupovat vše s možností storna. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Barcelona–Praha například v termínu 17.9. – 19.9.2021, zakoupíte na stránkách Vueling. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

 

Barcelona z Prahy i na víkendy za 1100 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!