První týden o letních prázninách patří tradičně k nejžádanějším v roce a ceny letenek i zájezdů tomu bohužel odpovídají. Nyní se objevily skvělé letenky z Vídně do Barcelony na týden právě v tomto termínu a cena je víc než příznivá – za let tam i zpět, včetně všech poplatků, zaplatíte lehce pod 50€. Z Barcelony můžete levně zamířit na Mallorku (přelety jsou několikrát denně), nebo přejet do některého z letovisek na Costa Brava (asi nejpopulárnější v ČR je pak Lloret de Mar). Je to tak vynikající příležitost pro ty, co chtějí spojit “poznávačku” s “koupačkou” :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe s Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 2000Kč, které může využít každý ve skupině. V obou případech je rozumné zarezervovat ubytování s předstihem, Španělsko bývá v hlavní sezóně značně obsazené a později ceny stoupají. Pokud vyberete možnost “storno zdarma”, nic neriskujete.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com na datum 4. – 10. července. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

 

 

 

Barcelona z Vídně přes státní svátky o letních prázdninách za 1290Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!