Akčních letenek společnosti Eurowings můžete využít k výletu do Barcelony, levné dovolené u moře, nebo kombinace obou možností. Nejlevnější letenky jsou k dostání za zhruba 1150Kč (cena za letenky tam i zpět, včetně všech poplatků) a termínů je hned několik. O  něco málo dráž jsou pak dostupné termíny přes téměř celé letní prázdniny, včetně prodloužených víkendů. Z Barcelony můžete levně zamířit na Mallorku (přelety jsou několikrát denně), nebo přejet do některého z letovisek na Costa Brava (asi nejpopulárnější v ČR je pak Lloret de Mar). Je to tak vynikající příležitost pro ty, co chtějí spojit “poznávačku” s “koupačkou” :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe s Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 2000Kč, které může využít každý ve skupině. V obou případech je rozumné zarezervovat ubytování s předstihem, Španělsko bývá v hlavní sezóně značně obsazené a později ceny stoupají. Pokud vyberete možnost “storno zdarma”, nic neriskujete.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Eurowings.com. Pro názornost udávám třeba datum 9. – 16. července, ale těch možností je tam hodně.

 

Levné letenky z Vídně do Barcelony
Levné letenky z Vídně do Barcelony
Barcelona z Vídně o letních prázdninách za 1150Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!