Akční letenky z Vídně do Barcelony a zpět za 49,9€ (cca 1350Kč) lákají k návštěvě tohoto zajímavého města. Nemusí však zůstat pouze u toho, z Barcelony je velmi levné letecké spojení s Mallorkou a Kanárskými ostrovy, čehož je škoda nevyužít :). Na Mallorce jsme loni v březnu byli a i když to na koupání příliš není (i když odvážlivci se našli), na turistiku je to ideální období. Už je teplo a na Mallorce je přitom minimum turistů. Podniknout můžete i oba výlety, např. den v Barceloně, 3 dny na Kanárských ostorvech a 3 na Mallorce.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. Zrovna v tomto případě nejde o velké částky, ale je třeba s tím zkrátka počítat :).

 

Letenky zakupte přímo na stránkách Eurowings.com za 49,9€. Jeden z možných termínů je 1. – 8. března, ale je jich více.

 

 

1

 

 

V ceně je jen příruční zavazadlo, ale tahat se s kufrem, by byl stejně nerozum. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Průvodce po Barceloně jsem pro vás připravil zde. Pokud budete v Barceloně přes víkend, z osobní zkušenosti bych vám doporučil navštívit La Fontana Magica, kde se odehrává světelná show za zvuku hudby. Má to skvělou atmosféru, i přes davy lidí, které se tam těsnají :).

 

K ubytování bud můžete využít klasicky Booking, nebo využít naší slevu 600Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Z Barcelony jsou navíc velmi levné letenky na Mallorku, která je vzdálená jen hodinu letu. Výhodou je i to, letiště na Mallorce je velmi levně dostupné, do centra Palmy se dostanete tuším za 2-3€ a i za taxi jsme dávali tuším jen asi 10€. Takže proč si nezaletět na výlet :). Letenky vyhledávejte na Ryanair.com, letět je možné 3x denně a tak pokud budete chtít, můžete ráno odletět na Mallorku, projít si Palmu a večer se vrátit :). Detailního průvodce po celé Mallorce jsem pro vás připravil zde, přímo po Palmě  pak zde. V březnu minulého roku to tam vypadalo takto :). Cestopisy z Mallorky od našich čtenářů, naleznete zde >>

 

 

20150329_131746-640x300

 

 

Auto si případně půjčte přes RentalCars.com hned na letišti, prošel jsem snad celou Palmu a levnější autopůjčovnu nenašel. Vyhněte se autopůjčovně Goldcar, i kdyby to mělo vypadat nejlevnější. Není :).

 

Další destinací, kam se můžete levně z Barcelony podívat, jsou Kanárské ostrovy. Dostanete se odsud levně na Gran Canarii, Tenerife, Fuerteventuru i Lanzarote. Levné letenky nabízí více dopravců, hledejte na stránkách Ryanair.com, Norwegian.com a Vueling.com. Zkušenější čtenáři mohou zvážit i plán navštívit více Kanárských ostrovů v rámci jednoho výletu. Z Barcelony tak odletíte např. na Gran Canarii, z té přeletíte na Tenerife a z něj zamíříte zpět do Barcelony. K přesunu mezi ostrovy můžete využít společnost bintercanarias.com.

 

K ubytování opět můžete využít klasicky Booking, nebo využít naší slevu 600Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Ať se vám výlet vydaří :)!

 

Barcelona v březnu za 1350Kč s možností navštívit Mallorku (+595Kč) nebo Kanáry (+1260Kč)
Štítky:                        

4 komentáře u „Barcelona v březnu za 1350Kč s možností navštívit Mallorku (+595Kč) nebo Kanáry (+1260Kč)

 • 14.11.2016 (14:51)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, rád bych využil nějaké vaší nabídky. Jak mám prosím rozumět nabídce tohoto typu : Srí Lanka na 11 dní za 7850Kč! (letenky + ubytování u pláže + snídaně). Musím si zajišťovat ubytování + snídani nebo je to v ceně platby 7.850,- a hotel si přes Booking.com zajšťuji sám ? Je na vás nějaké telefonické spojení ? Rád bych zavolal a poinformoval se.

  Reagovat
  • 14.11.2016 (15:12)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, jde o individuální turistiku, kdy si vše zajištujete sám. Pokud tomu nerozumíte, doporučoval bych vám obrátit se na někoho zkušenějšího ve vašem okolí, at vám s tím pomůže. A do začátku bych volil asi něco snažšího.

   Reagovat
 • 14.11.2016 (16:23)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, Barcelona z Vídně je za 49,90 jen jednosměrná cesta nebo byly i oba směry za 49,90?

  Reagovat
  • 14.11.2016 (20:20)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, za 49,9€ byly oba směry. Cena letenek s obsazeností stoupá.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!