V druhé polovině července můžete podniknout výlet do oblíbené Barcelony. Toto španělské město nabídne jak moře a pláže, tak spoustu památek a kulturního vyžití. Našeho detailního průvodce Barcelonou naleznete zde. Zpáteční letenky s odletem z Prahy vás u aerolinky Ryanair aktuálně vyjdou na 1 484 Kč. Na cestu se vydáte v sobotu, návrat je plánován na úterý. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko je aktuálně zařazené mezi „oranžové země“ se středním rizikem nákazy. Zatím má zavřené hranice pro turisty, otevřít by se ale měly začátkem července. Do ČR se pak od 15. června budete vracet bez nutnosti předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po EU je lepší sjednat si cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek ale přesto raději odhadněte náklady a celou dovolenou. Započítejte především ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě výhodněji pak vychází využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci zvažte rezervaci ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Barcelona–Praha na termín 18. až 21. července (sobota až úterý) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého ověřeného prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale nákup tak proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

letenky barcelona Ryanair
Letenky do Barcelony z Prahy, červenec
Barcelona přímým letem z Prahy o letních prázdninách za 1484 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!