Na týden můžete podniknout výlet do Barcelony. Na palubě aerolinky Ryanair se do tohoto oblíbeného španělského města o červencovém termínu dopravíte za 1 280 Kč. Na místě se můžete těšit na ideální kombinaci památek, kulturního vyžití a pláží. S naplánováním pobytu vám pomůže online průvodce Španělskem Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko je aktuálně zařazené mezi „oranžové země“ se středním rizikem nákazy. Zatím má zavřené hranice pro turisty, na dovolenou budete moci přijet od 1. července. Do ČR se pak od 15. června budete vracet bez povinnosti předkládat negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

<

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

I při cestách po EU je lepší sjednat si cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás všechny případné výdaje za lékaře uhradí pojišťovna. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek ale přesto raději odhadněte náklady na celou dovolenou. Krom letenek započítejte také ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě výhodněji pak vychází využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci zvažte rezervaci ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Praha–Barcelona–Praha na termín 14. až 21. července (úterý až úterý) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého ověřeného prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkujeme).

 

letenky Barcelona Ryanair
Letenky z Prahy do Barcelony, červenec
Barcelona přímým letem z Prahy o letních prázdninách za 1280 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!