Letecká společnost Ryanair dnes nabízí skvělé letenky Praha – Barcelona – Praha za 878Kč a to v celou řadu termínů. Tyto letenky ale nemusíte využít pouze k výletu do tohoto zajímavého města.  Letenky z Barcelony na Kanárské ostrovy totiž pořídíte s Ryanairem již od 760Kč a nabízí se tak zajímavá možnost spojit tento výlet s dovolenou na Kanárských ostrovech. Dobrodružnější povahy pak mohou navštívit i více Kanárských ostrovů, např. z Barcelony zamířit na Tenerife, přeletět na Fuerteventuru a do Barcelony se vrátit z ní.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. . Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Lanzarote/Fuerteventura či Gran Canaria – Barcelona (nakupujte také na Rynair.com).

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Já pro názornost vybral letenky Praha – Barcelona – Praha na 20. – 28. listopadu a letenky Barcelona – Fuerteventura – Barcelona na 23. – 26. listopadu. Ale můžete si to dost uzpůsobit svým představám. Všechny letenky zakupte přímo na webu Ryanair.com. V základní ceně máte malé příruční zavazadlo, větší nebo odbavené je za příplatek.

 

 

Barcelona z Prahy za 878Kč s možností Kanárských ostrovů za 760Kč (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!