Letecká společnost Ryanair dnes nabízí na jeden jediný termín skvělé letenky Praha – Barcelona – Praha za 878Kč. Ty nemusíte využít pouze k výletu do tohoto zajímavého města.  Letenky z Barcelony na Kanárské ostrovy totiž pořídíte s Ryanairem již od 1470Kč a nabízí se tak zajímavá možnost spojit tento výlet s dovolenou na Kanárských ostrovech. Alternativně si můžete zaletět i na Mallorku, letecké spojení s Barcelonou je několikrát denně a letenky stojí několik stovek.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. I když je termínů nyní hodně, s případným nákupem si pospěšte.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte 10% slevu. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Lanzarote – Barcelona na 22. – 24. února (nakupujte také na Rynair.com). O pár korun dráž jsou k dispozici i další z Kanárských ostrovů. Zkušenější čtenáři si s tím mohou i trochu pohrát, může se vyplatit koupit o trochu dražší termín do Barcelony a ušetřit na letenkách na Kanáry, případně navštívit v rámci jednoho výletu více ostrovů. To může být skvělá varianta.

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com.  Za nejnižší cenu je nyní dostupný jen termín 21. – 27. únor. Čistě na Barcelonu je to poměrně dost, proto bych doporučoval si to nakombinovat s těmi Kanáry, nebo Mallorkou, kam je spojení několikrát denně za pár korun (také Ryanair).

 

Velmi levné letenky z Prahy d Barcelony
Velmi levné letenky z Prahy d Barcelony
Barcelona z Prahy za 878Kč s možností Kanárských ostrovů za 1470Kč (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!