Letecká společnost Ryanair dnes nabízí na jeden jediný termín skvělé letenky Praha – Barcelona – Praha za 878Kč. Ty nemusíte využít pouze k výletu do tohoto zajímavého města.  Letenky z Barcelony na Kanárské ostrovy totiž pořídíte s Ryanairem již od 1470Kč a nabízí se tak zajímavá možnost spojit tento výlet s dovolenou na Kanárských ostrovech. Alternativně si můžete zaletět i na Mallorku, letecké spojení s Barcelonou je několikrát denně a letenky stojí několik stovek.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. I když je termínů nyní hodně, s případným nákupem si pospěšte.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte 10% slevu. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Lanzarote – Barcelona na 22. – 24. února (nakupujte také na Rynair.com). O pár korun dráž jsou k dispozici i další z Kanárských ostrovů. Zkušenější čtenáři si s tím mohou i trochu pohrát, může se vyplatit koupit o trochu dražší termín do Barcelony a ušetřit na letenkách na Kanáry, případně navštívit v rámci jednoho výletu více ostrovů. To může být skvělá varianta.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com.  Za nejnižší cenu je nyní dostupný jen termín 21. – 27. únor. Čistě na Barcelonu je to poměrně dost, proto bych doporučoval si to nakombinovat s těmi Kanáry, nebo Mallorkou, kam je spojení několikrát denně za pár korun (také Ryanair).

 

Velmi levné letenky z Prahy d Barcelony
Velmi levné letenky z Prahy d Barcelony
Barcelona z Prahy za 878Kč s možností Kanárských ostrovů za 1470Kč (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!