Levných letenek z Prahy do Barcelony za 678Kč můžete využít k návštěvě tohoto velmi zajímavého města. K dispozici jsou i týdenní termíny, což by byla škoda nevyužít k výletu na Kanárské ostrovy. Letět můžete totiž za cenu 19,9€ (cena za let tam i zpět) na Fuerteventuru, Tenerife a Gran Canarii. Dobrodružnější povahy pak mohou navštívit i více Kanárských ostrovů, např. z Barcelony zamířit na Tenerife, přeletět na Fuerteventuru a do Barcelony se vrátit z ní.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Fuerteventura (či jiný ostrov) – Barcelona (nakupujte také na Rynair.com).

 

 

Já pro názornost vybral letenky Praha – Barcelona – Praha na 23. – 30 ledna a letenky Barcelona – Fuerteventura – Barcelona na 25. – 29. ledna. Všechny letenky zakupte přímo na webu Ryanair.com. V základní ceně máte malé příruční zavazadlo, větší nebo odbavené je za příplatek. Před nákupem si ověřte platnost všech letenek, at mezitím nějaká nezdraží.

 

Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Letenky Praha – Barcelona – Praha můžete zakoupit zde, letenky Barcelona – Furteventura – Barcelona pak můžete koupit zde.

 

 

 

 

Barcelona z Prahy za 678Kč s možností Kanárských ostrovů za 520Kč (všechny letenky)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!