Ryanair dnes nabízí skvělé letenky Praha – Barcelona – Praha za 1375Kč. Byla by ale škoda spokojit se jen s nimi, když letenky Barcelona – Tenerife – Barcelona (tedy let tam i zpět), pořídíte s Ryanairem již od 905Kč. Termíny přitom vycházejí ideálně, 2 dny máte na prohlídku Barcelony, následně se na 5 dní přesunete na Tenerife a poslední den vás čeká přespání v Barceloně tak, abyste se dostali pohodlně na letiště. Za menší příplatek je pak možné navštívit i další z Kanárských ostrovů.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. Rovněž se ujistěte o dostupnosti letenek na všech trasách a kupujte je současně.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Možností jak ušetřit je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak 1900Kč

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Tenerife – Barcelona. Letět můžete i na jiné Kanárské ostrovy, cena je jen o trochu vyšší (nakupujte také na Ryanair).

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 5. – 13. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Prahy do Barcelony
Letenky z Prahy do Barcelony

 

 

Letenky Barcelona – Tenerife – Barcelona zakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 7. – 12. prosinec za 905Kč. Přes českého prodejce je můžete zakoupit zde.

 

Letenky z Barcelony na Tenerife
Letenky z Barcelony na Tenerife

 

Barcelona z Prahy za 1375Kč s možností Kanárských ostrovů za 905Kč (všechny letenky)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!