K levné letní dovolené ve Španělsku můžete využít zajímavých letenek společnosti Ryanair na trase Praha – Barcelona – Praha. Velkou výhodou je skutečnost, že termínů je v tuto chvíli celá řada a letíte přímo na letiště v Barceloně (např. z Bratislavy Ryanair létá do Girony, která je od Barcelony ještě poměrně vzdálená). Za připomenutí také stojí, že z Barcelony se můžete několikrát denně levně přesunout na Mallorku  nebo na Kanárské ostrovy (obojí Ryanair). Případně přejet do některého z letovisek na Costa Brava. Může to mít tedy smysl nejenom pro čtenáře kteří chtějí ušetřit, ale i pro lidi, kteří touží po akčnější dovolené.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady, zejména za ubytování a dopravu. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč, které může využít každý ve skupině. V obou případech je rozumné zarezervovat ubytování s předstihem, Španělsko bývá v hlavní sezóně značně obsazené a později ceny stoupají. Ekonomicky by vás pak mohl vyjít lépe některý z last minute zájezdů.

 

Jak už jsem zminoval v úvodu, tyto letenky mají smysl i pro milovníky akčnější dovolené. Dá se zamířit na některý z Kanárských ostrovů, nebo dokonce na víc z nich, dá se navštívit Mallorka, nebo můžete strávit pár dní v Barceloně a následně dovolenou strávit na Mallorce. Z té se pak vrátit přes Barcelonu do Prahy, nebo zamířit přímo z ní do Bratislavy (také Ryanair).

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com. V ceně 2540Kč je celá řada termínů, já pro názornost vybral 1. – 8. srpen.

 

Levné prázdninové letenky do Barcelony
Levné prázdninové letenky do Barcelony

 

 

Barcelona z Prahy o letních prázdninách za 2540Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!