Letecká společnost ČSA nyní nabízí akční letenky z Prahy do  Barcelony a zpět za 2390Kč. S Ryanirem se sice můžete do Barcelony dostat i levněji, ale ohromnou výhodou těchto letenek je skutečnost, že je velmi mnoho termínů po celý rok včetně víkendů a celých letních prázdnin. Můžete tak využít např. prodlouženého víkendu svátků věrozvěstů + Husa, zaletět si do Barcelony víkend, nebo si přesně vybrat datum vaší levné dovolené ve Španělsku.  Za připomenutí také stojí skutečnost, že z Barcelony se můžete několikrát denně levně přesunout na Mallorku, na Kanárské ostrovy (obojí Ryanair), nebo přejet do některého z letovisek na Costa Brava.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady, zejména za ubytování a dopravu. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč, které může využít každý ve skupině. V obou případech je rozumné zarezervovat ubytování s předstihem, Španělsko bývá v hlavní sezóně značně obsazené a později ceny stoupají. 

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha můžete zarezervovat zde << kalendář termínů >>

 

 

Letenky z Prahy do Bacelony a zpět
Letenky z Prahy do Bacelony a zpět

 

V základní ceně máte pouze příruční zavazadlo.

Barcelona z Prahy s ČSA po celý rok (včetně letních prázdnin) za 2390Kč! (letenky tam i zpět)

2 komentáře u „Barcelona z Prahy s ČSA po celý rok (včetně letních prázdnin) za 2390Kč! (letenky tam i zpět)

 • 2.10.2017 (12:57)
  Trvalý odkaz

  Jako mnohem vetsi vyhodu oproti Ryanairu bych bral to, ze CSA lita na letiste BCN, coz je primo v Barcelone, narozdil od ryanairu, ktery lita do Girony (GRN) coz je asi 100km od Barcelony.

  Reagovat
  • 4.10.2017 (5:34)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, z Prahy létá Ryanair také přímo do Barcelony ;).

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!