Letecká společnost ČSA nyní nabízí akční letenky z Prahy do  Barcelony a zpět za 2190Kč. S Ryanairem se sice můžete do Barcelony dostat i levněji, ale ohromnou výhodou těchto letenek je skutečnost, že je velmi mnoho termínů po celý rok a to včetně celých letních prázdnin. Můžete tak letenky využít k vaší levné dovolené ve Španělsku.  Za připomenutí také stojí skutečnost, že z Barcelony se můžete několikrát denně levně přesunout na Mallorku, na Kanárské ostrovy (obojí Ryanair), nebo přejet do některého z letovisek na Costa Brava.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady, zejména za ubytování a dopravu. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč, které může využít každý ve skupině. V obou případech je rozumné zarezervovat ubytování s předstihem, Španělsko bývá v hlavní sezóně značně obsazené a později ceny stoupají. 

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha můžete zarezervovat zde << kalendář termínů >>

 

Letenky z Prahy do Barcelony
Letenky z Prahy do Barcelony

 

 

 

Barcelona z Prahy s ČSA po celý rok (včetně letních prázdnin) za 2190Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!