Projít si Barcelonou po stopách architekta Antonia Gaudího můžete nyní velmi levně díky skvělým letenkám z Bratislavy za necelých 30€. Nedaleko Barcelony můžete také navštívit Tarragonu či Valencii, nebo využít levných letenek z Barcelony na Mallorcu, či Kanárské ostrovy. Odlety jsou vždy v pondělí a přílety v pátek, ale za menší příplatek několika eur si můžete užít také prodloužený víkend pátek – pondělí. Detailního průvodce Barcelonou naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem nezapomeňte vzít do úvahy všechny náklady, včetně ceny dopravy a ubytování. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že přílet je na letiště v Gironě a ne přímo do Barcelony. Počítejte tedy s náklady a časem na dopravu do/z centra.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 472 – 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 1500Kč, které může využít každý ve skupině.

 

 

Letenky Bratislava – Barcelona (Girona) – Bratislava zarezervujte za necelých 30€ přímo na webu Ryanair.com. Já pro názornost zvolil datum 15. – 19. leden.

 

Letenky do Barcelony
Letenky do Barcelony
Barcelona z Bratislavy za 770Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!