Dnešní první tip bude do destinace, kam se levné letenky objevují spíše sporadicky. Pokud vás tedy láká Karibik nebo přesněji slunný Barbados, zpozorněte. Letecká společnost Lufthansa uvolnila do prodeje letenky na mnoho termínů za pěknou cenu 12 990 korun za zpáteční let. Můžete si tak zaletět do úžasného karibského ráje, kde na vás budou čekat bělostné a nekonečné pláže, moře s křišťálovou vodou, úžasný podmořský svět vhodný k potápění i šnorchlování, zkrátka dokonalá pohoda. Barbados určitě také stojí za to procestovat, tento malý ostrov nabízí nádhernou přírodu. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete na Barbados letět raději s cestovní kanceláří, zájezdy hledejte zde.

 

 

TIP: Pokud hledáte inspiraci a praktické tipy jak na individuální turistiku, pročtěte si našeho podrobného průvodce>>

 

Odlety i přílety jsou z dobře dostupné Vídně, dostanete se tam jak z Brna, tak Prahy vlaky ČD i RegioJet anebo vybírejte z bohaté nabídky autobusových spojů. Informace o vídeňském letišti hledejte zde. Další příjemnou informací je to, že se jedná o velmi pohodlné a rychlé lety pouze s jedním krátkým přestupem ve Frankfurtu.

 

Před koupí letenek je dobré, alespoň orientačně, propočítat všechny náklady. K letenkám připočtěte cestu na/z letiště ve Vídni, cestovní pojištění, které si můžete sjednat zde, stravování, dopravu na místě (pokud si budete pronajímat auto, podívejte se sem) a především také ubytování. 

 

Ubytování doporučujeme hledat klasicky přes oblíbený a rozšířený server Booking nebo můžete využít naši slevu na první ubytování přes AirBnb.

 

 

Letenky VídeňBridgetownVídeň můžete zakoupit zde >>

 

Termínů je celá řada, první možný termín odletu je 28.10.2019 a nejpozdější návrat za tuto cenu je 17.4.2020.Vybírat tak můžete podle své libosti, létá se několikrát do týdne. Nakombinujete si tedy klidně týdenní, ale i měsíční pobyty.

 

Letenky na Barbados
Barbados z Vídně v hlavní sezóně za 12 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!