Pokud vás láká trávit zimní měsíce v teple, na trhu se objevila velice lákavá nabídka letenek na Barbados. Můžete si vybrat, ze kterého letiště v Německu (Frankfurt, Drážďany, Nuremberg) budete odlétat a vaší cílovou destinací bude hlavní město Barbadosu Bridgetown. Nádherné turistické centrum má opravdu co nabídnout a skvělé pláže jsou klenotem zdejšího života. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů na Barbados s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlétat budete z německého letiště. Můžete si vybrat, jestli to bude letiště ve Frankfurtu, Drážďanech nebo Norimberku. Pro dopravu z Česka do těchto měst můžete využít autobusových či vlakových společností jako například RegioJetFlixBus nebo Omio.

 

Před odletem si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Jeho přehledné online srovnání naleznete na tomto odkaze. Také k celkové ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Bridgetown. Pokud byste si rádi půjčili auto a procestovali ostrov, můžete tak učinit například přes společnost RentalCars.

 

Ubytování si můžete vyhledat a zarezervovat přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

 

Letenky na trase Frankfurt–Bridgetown–Frankfurt zakoupíte prostřednictvím tohoto přehledného kalendáře. Můžete zde kombinovat libovolná data příletů a odletů, a to od listopadu až do dubna za stejnou cenu za zpáteční letenku, a to 10 490 Kč. Letenky na trasách Drážďany–Bridgetown–Drážďany nebo Nuremberg–Bridgetown–Nuremberg zakoupíte rovněž v různorodých termínech od listopadu až do března v tomto přehledném online kalendáři pro Drážďany a v tomto přehledném kalendáři pro Nuremberg. Zpáteční letenka vás vyjde na 11 990 Kč.

 

Levné letenky Barbados (z Frankfurtu)
Levné letenky Barbados (z Frankfurtu)
Levné letenky Barbados (z Drážďan)
Levné letenky Barbados (z Drážďan)
Levné letenky Barbados (z Norimberka)
Levné letenky Barbados (z Norimberka)

Barbados z Německa od 10 490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!