Pokud je Bali vaší vytouženou destinací, určitě by vám neměl uniknout náš dnešní tip. V rezervačním systému ověřeného českého prodejce se objevily zpáteční letenky z Prahy do Denpasaru za cenu 16 990 Kč. Letenky jsou dostupné v několika termínech během listopadu 2023 – ledna 2024. Bali vás okouzlí svými nádhernými plážemi, zajímavou kulturou, rozmanitou přírodou a výbornou gastronomií. Pokud je návštěva Bali vaším snem, ale preferujete organizované cestování, zájezdy s cestovní kanceláří si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro vstup do země se do doby odletu mohou ještě změnit. Podrobnosti sledujte na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám před cestou nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>. 

Při cestě na Bali určitě nepodceňte cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

Před cestou si nezapomeňte spočítat i ostatní náklady. Nezapomeňte také na to, že pro vstup na Bali potřebujete platný cestovní pas, pro pobyty kratší 30 dní není nutné řešit vízum. Pokud na Bali plánujete pobýt déle jak měsíc, vízum vyřídíte pohodlně online na těchto stránkách>>

Ubytování vyhledávejte přes Booking.

Zpáteční letenky z Prahy na Bali v několika termínech od listopadu 2023 do ledna 2024 můžete rezervovat zde >> 

Bali z Prahy za 16990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *